Adres:

665. Sk. No:30/4 Hilal Mahallesi Çankaya Ankara

Adres

Arnavutköy Siemens Klima Servisi

28 Jan

Siemens Arnavutköy Servisi

İstanbul Siemens Klima Servisi teknik ekibimiz sizlere her zaman olduğu gibi garantili ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile yardımcı olmaya devam etmektedir. Hem evde hem de işyerlerinde yoğun bir şekilde kullanılan klimaların ne zaman nasıl bir arıza ortaya çıkaracağı bilinmez. Çünkü cihazlarınıza bakım yaptırsanız dahi bazı zamanlar elektrik ya da parça ile ilgili sorunlar aniden ortaya çıkabilmektedir.

Günlük ihtiyaçların karşılanması adına klimalar sık bir şekilde kullanıldığından herhangi bir tekleme ya da arızada sizin de işleriniz zora girecektir. 12 yıllık bir deneyim ile beyaz eşya markanız ne olursa olsun sizlere yerinde, garantili ve hesaplı bakım sunmaktayız.

İstanbul merkez ve ilçelerde yoğun bir tempo ile tüm müşterilerimize yetişirken herhangi bir yedek parça ihtiyacında cihazlarını markasında orijinal parça temin etmekte ve montajını yapmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu anlamda profesyonel hizmet sunmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. İstanbul Siemens Klima Servisi olarak İstanbul için tek numaramızdan günün 24 saati rahatlıkla ulaşılabilmekteyiz.

İstanbul Siemens Klima Servisi teknisyenlerimiz aksamların hepsini kontrol ederek bir problem dahilinde gerekli müdahalelerde bulunacaktır.

İstanbul Siemens Klima Servisi ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. 

Klimalarınıza gerekli bakım İstanbul Siemens Klima Servisi ekibimiz tarafından yapılacak, teknik bir aksaklık var ise doğru yöntem ile onarılacaktır.

Cihazınızın kılavuzundan yardım alabilir ya da İstanbul Siemens Klima Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın