Adres:

665. Sk. No:30/4 Hilal Mahallesi Çankaya Ankara

Adres

Ümraniye Çakmak Klima Servisi

14 Jan

Çakmak Klima Servisi Ümraniye

Çakmak klima servis hizmeti veren firmamız klima teknik servis alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Çakmak sokak ve caddelerine klima montajı, klima bakımı, klima tamiri, klima periyodik bakım servis hizmeti vermektedir. Klima servislerinde haftanın 7 günü 24 saat teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garanti imkanından faydalanabilirsiniz.

Çakmak Klima Servisi olarak klima konusunda sayısız kullanıcıya ulaşan verdiği kaliteli hizmet ile adından sıkça söz ettirmeye başlayan firmamız İstanbul genelindeki servis ağlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknoloji servis hizmeti yapan Çakmak Klima Servisi firmamız geniş araç filosuyla İstanbul geneline ve ilçelerine yetkili servis hizmeti veren önde gelen teknik servisi olmayı sürdürüyor.

Her yıl rutin klima bakımı yaptırmak klimanınömrünü uzatır ve daha az tüketimle ekonomik işletim sağlar. Klima arıza verdiği zaman klima tamircisi çağırmak yerine yılın belli ayında düzenli klima bakımı yaptırmak hem beklenmedik zamanda sizi zor durumda bırakmaz hem de daha ucuz klima bakımı yapmanıza olanak sağlar.

klima teknik servis ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Her marka arızalı klima için servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır.

klima servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür klima için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Klima bakım işlemlerini gerçekleştirebilir. Klima montaj işlemleri de yapan firmamızdan klima demontaj ve yer değişim ihtiyaçlarınız için bizi arayın.


Klima Servisi Hizmetlerimiz

Klima yerinin değiştirilmesi
Klima bakımı
Klima montajı
Klima demontajı (sökümü)
Klima temizliği
Klima devreye alınması
Klima arıza giderme
Klima taşınması

Sayfamızı Paylaşın