Adres:

665. Sk. No:30/4 Hilal Mahallesi Çankaya Ankara

Adres

Şişli Osmanbey Klima Servisi

Ana Sayfa    /   
14 Jan

Osmanbey Klima Servisi Şişli

Osmanbey Klima servis hizmeti veren firmamız Klima teknik servis alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Osmanbey sokak ve caddelerine kombi montajı, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi periyodik bakım servis hizmeti vermektedir. Klima servislerinde haftanın 7 günü 24 saat teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garanti imkanından faydalanabilirsiniz.

Osmanbey Klima Servisi olarak kombi konusunda sayısız kullanıcıya ulaşan verdiği kaliteli hizmet ile adından sıkça söz ettirmeye başlayan firmamız İstanbul genelindeki servis ağlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknoloji servis hizmeti yapan Osmanbey Klima Servisi firmamız geniş araç filosuyla İstanbul geneline ve ilçelerine yetkili servis hizmeti veren önde gelen teknik servisi olmayı sürdürüyor.

Her yıl rutin kombi bakımı yaptırmak kombinin ömrünü uzatır ve daha az tüketimle ekonomik işletim sağlar. Klima arıza verdiği zaman kombi tamircisi çağırmak yerine yılın belli ayında düzenli kombi bakımı yaptırmak hem beklenmedik zamanda sizi zor durumda bırakmaz hem de daha ucuz kombi bakımı yapmanıza olanak sağlar.

Klima teknik servis ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Her marka arızalı Klima için servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır.

Klima servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür kombi için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Klima bakım işlemlerini gerçekleştirebilir. Klima montaj işlemleri de yapan firmamızdan kombi demontaj ve yer değişim ihtiyaçlarınız için bizi arayın.


Klima Servisi Hizmetlerimiz

Klima yerinin değiştirilmesi
Klima bakımı
Klima montajı
Klima demontajı (sökümü)
Klima temizliği
Klima devreye alınması
Klima arıza giderme
Klima taşınması

Sayfamızı Paylaşın